دانلود کتاب صوتی سرزمین باد


دانلود کتاب صوتی سرزمین باد


 


 


کتاب صوتی سرزمین باد


 


 


در این مطلب کتاب صوتی سرزمین باد را برای شما آماده کرده ایم. این کتاب توسط گراتزیا دلدا نوشته شده است.


 


ماجرا از زبان نینا، راوی داستان بیان میشود: من و گابریل قرار بود با هم ازدواج کنیم، اما بنا به دلایلی این قرار لغو شد و من با مرد دیگری به نام پائولو ازدواج کردم. ما برای ماه عسل به خانه ای در منطقه ای بادگیر رفتیم که کنار دریا قرار داشت.


 


زنی به نام ماریزا که شوهرش ماهیگیر بود، قبول کرد تا مایحتاج ما را در آنجا فراهم کند. مرد نابینایی به نام فانتی نیز در آنجا بود که تابستان ها خانه اش را در اختیار مسافران قرار میداد. برحسب اتفاق متوجه شدم که گابریل که سخت بیمار است به آنجا آمده و در خانه فانتی ساکن است.
یک روز گابریل به من پیام داد که به دیدنش بروم تا با من حرف بزند. از طرف دیگر شوهرم به عنوان شهردار انتخاب شد و خبر رسید که میهمانی‌ای به افتخار ما برپا خواهد شد. قرار بر این شد که شوهرم از محل کار و من از خانه به محل برگزاری مهمانی برویم و در آنجا یکدیگر را ببینیم. در طول راه از مقابل ویلای خانواده فانتی گذشتم و گابریل را دیدم که روی بالکن نشسته بود.


 


به آنجا رفتم و از لابه لای حرفهایش فهمیدم که از من رنجیده و دلگیر است. همان وقت فانتی به آنجا آمد و به همراه او به سمت مهمانی به راه افتادم و شوهرم را در آنجا دیدم…


 


در ادامه مطلب میتوانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید. 


 مشخصات:
● تعداد : 1 فایل صوتی

● زمان : 3 ساعت و 8 دقیقه

● فرمت : MP3

● کیفیت : 48 کیلوبیت

● قابل پخش در : کامپیوتر، موبایل، پخش ماشین، و سایر دستگاه های پخش آهنگ

( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *